AR SUSIMĄSTAI KOKĮ VANDENĮ VARTOJI?

Dušo filtrai

Liukso klasės dušo filtras

Vandens filtrai Amerikoje atlikti tyrimai rodo, kad krūties vėžiu suserga kas aštunta moteris. Viena iš priežaščių yra chloruotas vanduo. Visi suvokiame, kad būtina šalinti chlorą iš geriamo vandensi, tačiau tik nedaugelis žino, kad du trečdaliai chloro patenka į mūsų organizmus maudantis duše ir kvėpuojant garais! Chloro ir chloro junginių kiekis, esantis vandens garuose, kuriuos mes įkvepiame maudydamiesi gali būti iki 50 kartų didesnis nei vandenyje. Chloro dujos garuoja greičiau nei vanduo. Daugelis muilų reaguoja su vandentiekio vandenyje esančiu chloru ir susidaro chloroformas. Chloroformas priskiriamas junginiams, galintiems žmogui sukelti vėžį.  Toks vanduo daro neigiamą įtaką mūsų odai ir plaukams. Pašalinus chlorą plaukų spalva išliks žymiai ilgiau, o taip pat išvengsite plaukų slinkimo ir jų plonėjimo. Chloras tam daro itin neigiamą poveikį.

Aukščiausios kokybės - šešių pakopų dušo filtras apsaugos ir pasirūpins jūsų šeima tuomet, kai prausitės. Dušo filtro valytas vanduo saugos jūsų plaukus, odą ir suteiks Jums gerą savijautą. Šis naujos kartos šešių pakopų dušo filtras pašalina daugiau kaip 99 % chloro, sunkiuosius metalus, geležį, mechanines priemaišas ir kt. Sureguliuoja PH pusiausvyrą ir suminkština vandenį. Vanduo taps minkštesnis ir kokybiškesnis.

Naują šešių pakopų dušo filtrą sudaro: 

 • KDF užpildas iš JAV. Šis užpildas turi NSF sertifikatą. Užpildas pašalins daugiau kaip 99 % vandenyje ištirpusio švino, gyvsidabrį, nikelį, chromą ir kitus ištirpusius metalus. Neleis daugintis bakterijoms, dumbliams ir grybeliams.
 • Kalcio sulfidas iš Japonijos. Vanduo veikiamas kalcio sulfido, pavirs panašiu į pavasario kalnų vandenį. Tai suteiks geresnę plaukų išvaizdą, neleis jiems blukti. Šiuo užpildu paveiktas vanduo minkštins ir teigiamai veiks Jūsų odą. Dušo filtre esantis kalcio sulfidas yra ypač grynas ir labai aukštos kokybės, išgaunamas Japonijoje.
 • Magnetinis vandens minkštintojas suminkštins vandenį Jūsų namuose. Magnetinio minkštiklio paveiktas vanduo labiau putos, suteiks Jums gyvybingumo. Turi Vokietijos patentą.
 • Energetiškai pakrautos keraminės granulės spinduliuoja trumposiomis bangomis. Toks spinduliavimas dar vadinamas „gyvenimo energija" arba „nematoma šviesa". Būtent dėl tokio spinduliavimo egzistuoja gyvybė Žemėje. Energetiškai pakrautos granulės turi šias savybes:
  • Baktericidinį valymą;
  • Šalina įvairiausius kvapus;
  • Mažina skausmą.
 • Aktyvuotos anglies užpildas pašalins daugiau nei 99 % chloro. O taip pat pašalins įvairius kvapus ir praskaidrins vandenį.
 • Didelio pralaidumo mechaninio valymo užpildas išvalys stambiąsias priemaišas. Didelio pralaidumo mechaninis užpildas nesumažins vandens srovės.
Belieka įvertinti visus vandens trūkumus ir dušo filtro privalumus, o tada mėgautis veržlia, malonia, švaria vandens srove.